Громадянина Ізраїлю видворять з України через порушення правил дорожнього руху

Українські правоохоронці постановили вислати з країни строком на один рік 20-річного громадянина Ізраїлю, який перевищив швидкість руху на автомобілі і проігнорував ряд вимог працівників ДАІ, зупинившись тільки після штучного загородження дороги вантажівками.

Як повідомляється на сайті Державтоінспекції України в неділю, 7 березня вдень у чергову частину ДАІ Рівненської області надійшло повідомлення, що з боку Львова у напрямку Києва рухається автомобіль Jaguar з іноземними номерами.

Водій не зупинився на вимогу співробітників ДАІ в одному з сіл Львівської області, а також у ряді населених пунктів Рівненської області.

У зв'язку з цим, правоохоронці отримали дозвіл створити штучний затор з вантажних автомобілів, який змусив водія Jaguar зупиниться. Порушником виявився 20-річний громадянин Ізраїлю.

Оскільки він не розумів української мови, був запрошений перекладач. На питання, чому водій чотири рази не зупинився на вимогу співробітників міліції, той пояснив, що "не зрозумів жестів інспекторів", відзначено в повідомленні.

Співробітники дорожньо-патрульної служби склали два адміністративних протоколи: за перевищення швидкості руху та невиконання вимог працівників міліції.

Потім Рівненський міський суд призначив ізраїльтянинові покарання у вигляді штрафу. Після закінчення засідання суду порушник був направлений до відділу громадянства і реєстрації фізичних осіб при Управлінні МВС, де за порушення адміністративного законодавства України йому було винесено постанову про видворення з території країни строком на 1 рік з записом у реєстраційних документах.

11.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250