В Україні стартують продажі нового "Suzuki" Swift

В Україні стартують продажі нового покоління хетчбека "Suzuki" Swift. Офіційна презентація автомобіля відбудеться 14 квітня в Києві.

Європейська прем'єра "Swift" 2011 відбулася восени 2010 р. на міжнародному автосалоні в Парижі.

Модель стала легше, але при цьому довше і просторіше. Автомобіль зберіг риси зовнішності попередньої моделі, такі як: округлений ніс і короткий, широкий, компактний кузов.

Разом з тим, машина отримала новий передній бампер, модифіковану задню частину кузова та оновлені кузовні панелі. Також змінені фари, передні дзеркала, форма решітки радіатора і повітрозабірника.

Що стосується інтер'єру, дизайн виконаний у чорно-сріблистих тонах. В авто встановлені нові рідкокристалічні екрани і перемикач швидкостей. На передній панелі, виконаної, здебільшого, в чорних тонах, виділяються прилади в сріблястій окантовці.

Новий "Swift" оснащується оновленим бензиновим двигуном об'ємом 1,2 л K12B з системою зміни фаз газорозподілу (VVT). Потужність агрегату становить 94 к.с., а крутний момент дорівнює 118 Нм. Двигун агрегатується як з п'ятиступінчастою механічною, так і з чотириступінчастою автоматичною коробками передач.

Витрата палива у мотора становить 5,0 л/100 км, а викид CO2 в атмосферу - 116 г / км.

Вартість самої доступної комплектації становить 139 400 грн. Автомобіль з коробкою автомат обійдеться в 154 400 грн. Ціна на топову комплектацію Swift становить 167 400 грн.

11.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250