В Україні створена транспортна інспекція

Контролем за безпекою на наземному транспорті буде займатися ще один орган - Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті (Транспортна інспекція). Відповідний Указ № 387/2011 «Про Положення про Державну інспекцію України з безпеки на наземному транспорті» вже підписаний Президентом України.

 Транспортна інспекція буде забезпечувати реалізацію державної політики з питань безпеки на автомобільному транспорті загального користування, на перевезення яких видана ліцензія, міському електричному, залізничному транспорті, експлуатації автомобільних доріг загального користування. Також цей орган буде займатися розслідуванням транспортних пригод, аварій, катастроф, аналізувати причини, по яких вони сталися, та проводити профілактичні заходи для запобігання їх повторення.

Крім того, Транспортна інспекція буде проводити експертизу умов транспортування небезпечних вантажів на автомобільному, міському електричному, залізничному транспорті, видавати ліцензії на право провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів, багажу автомобільним, залізничним транспортом та контролювати дотримання ліцензійних умов. Нагляд за дотриманням вимог щодо запобігання забруднення навколишнього середовища автомобільним і залізничним транспортом також увійшов до повноважень цього органу.

12.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250