У Донецьку співробітники ДАІ побили німецького лікаря-кардіолога

7 квітня в під час нічного спілкування з місцевими інспекторами ДАІ в Донецьку постраждав німецький лікар-кардіолог Міхаель С.

Громадянин Німеччини їхав з другом на його ВА3-2110. У дорозі автомобіль зламався. Викликавши евакуатор, громадянин Німеччини і його друг вирішили зігрітися кавою з коньяком. У цей час зупинився автомобіль ДАІ. Інпсектори ДАІ, не пред'являючи посвідчень, не представляючись, почали хамити і стверджувати, що водій керує транспортним засобом у нетверезому вигляді. Далі почалася бійка, в результаті якої громадянину Німеччини були нанесені тілесні ушкодження.

На щастя горе-інспекторів, громадянин Німеччини буває в Україні щороку - подорожує по країні, а також привозить гуманітарну допомогу для наших лікарень. Він вже не перший рік стикається з такою поведінкою співробітників міліції в нашій країні. Разом зі своїм другом німець написав заяву в ДАІ Донецька та обласну прокуратуру з проханням розібратися в інциденті. Повідомив про нічну зустріч і в німецьке посольство в Києві, а також найближчим часом готує звернення до українського МЗС.

13.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250