"АвтоКрАЗ" наростив виробництво і продажі

Березень для Холдингової Компанії "АвтоКрАЗ" став найрезультативнішим місяцем першого кварталу 2011 року. На Кременчуцькому автомобільному заводі - головному підприємстві холдингу - у березні виготовлено 97 автомобілів.

Як повідомили в прес-службі компанії, з початку року компанія виробила 219 автомобілів: цей результат на 4% перевищує показник аналогічного періоду минулого року. Із загального обсягу виробленої в першому кварталі продукції випуск автомобілів-шасі склав 63%, самоскидів - 23%, тягачів - 9%.

У березні споживачеві реалізовано 147 автомобілів, що майже на 30% більше, ніж у лютому.

В основному, реалізація продукції йде за кордон. Із загального числа продажів частка експорту склала 91%, з них в країни СНД реалізовано 40% автомобілів, далеке зарубіжжя - 50%.

Всього з початку року компанія реалізувала 330 автомобілів, з них на Україну - 23%, до країн СНД - 52%, у тому числі Російську Федерацію - близько 80%, в інші країни - 25%.

У першому кварталі 2011 року ХК  "АвтоКрАЗ" реалізувала запасних частин до автомобілів КрАЗ на 13 млн.грн. Темп росту до аналогічного періоду минулого року - 298,2%.

Незважаючи на позитивну динаміку зростання виробництва і продажів, виконання запланованих показників у першому кварталі поточного року компанії забезпечити не вдалося.

Як відзначають в компанії, це пов'язано, в першу чергу, з невиконанням окремими постачальниками комплектуючих своїх зобов'язань, заборгованістю перед підприємством за поставлену продукцію деяких структур і організацій.

11.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250