Одесит замовив унікальний золотий Maserati

В Одесу на евакуаторі з Києва привезли Maserati GranTurismo, обклеєний "золотою" плівкою. Тюнінг обійшовся клієнтові в 15 тисяч доларів.

 Навіть у арабських шейхів, які так люблять "дорогоцінні" автомобілі, такої машини немає. Тюнінгом займалися фахівці зі столичної компанії SouthArt, а саму плівку замовляли з Москви.

 "У нас мода на золото і срібло з'явилася в кінці 2010-го, - розповідає Олександр Хоменко менеджер проектів київської студії. - Обтягнути машину "сріблом" коштує дешевше, і таких авто - багато, а "золотих" - одиниці". Поглянувши на блискаюче авто, й справді можна подумати, що його покрили натуральним золотом.

 Насправді "скакуна" обтягнули спеціальної золотою плівкою, у складі якої немає металу № 1. "І все одно це недешеве задоволення. Робота над середньостатистичним седаном займає близько тижня і коштує $ 5-7 тисяч, - говорить Хоменко. - Плюс ціна самої плівки. Вона відрізняється за якістю, але в середньому коштує близько $ 100 за кв. м". За словами фахівця, спочатку було кілька ескізів фарбування авто (заводський колір - чорний), але власник, якого в компанії називати відмовляються, зупинився на "золоті".

 За нашими підрахунками, одесит витратив на унікальний тюнінг близько $ 15 тис. Одеські любителі ексклюзивних спортивних і тюнінгованих авто кажуть, мовляв, звичайною Maserati в Одесі вже нікого не здивуєш. "Їх зараз в місті їздить 7-8 автомобілів. Знаю точно, що один - у екс-депутата міськради Костянтина Шпильового, другий - у відомого винороба Роберта Гулієва. Ще одна машина начебто є у нардепа Ігоря Плохого, - сказав автолюбитель Олексій. - Новий GranTurizmo можна купити від $ 195 тис. (для порівняння, новенький Porsche Cayenne коштує близько $ 115 тис.) ".

 Прізвище власника - таємниця за сімома печатками. Як розповів один з автолюбителів-колекціонерів, "золотого жеребця" замовив собі одеський бізнесмен, але він - не українець.

19.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250