В Україні пройде "Єдиний Київський Міжнародний Автосалон"

В Україні об'єднались дві найбільші автомобільні виставки.

 З 25 по 29 травня 2011 року в Києві пройде Єдиний київський міжнародний автосалон, який буде проведений спільно Асоціацією автовиробників України ("Укравтопром") та Всеукраїнською асоціаціацією автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД). Про це повідомили в прес-службі автосалону.

"Подолання наслідків кризових явищ в економіці вимагає об'єднання зусиль асоціації "Укравтопром" і ВААІД. Результатом узгоджених дій і подією, яка покликана сприяти поступовому зростанню авторинку України стане Єдиний Київський Міжнародний Автосалон.. Переговори показали, що між зацікавленими сторонами немає нерозв'язних суперечностей, а кожен з учасників процесу, навпаки, здатний внести свою яскраву частку у спільну справу ", - йдеться я в повідомленні.

Організатори прийняли рішення - запропонувати взяти участь в експозиції автосалону всім без винятку операторам ринку легкових автомобілів на рівних умовах. "Ціна одиниці виставкової площі однакова для представників обох асоціацій і не перевищує рекомендованої в результаті маркетингових досліджень. Вона дозволяє будь-який автомобільній компанії сформувати досить економний бюджет участі в автосалоні в сучасних пост-кризових умовах", - відзначають організатори.

Розпорядником Київського Міжнародного Автосалону стала компанія "Автоекспо".

Нагадаємо, до цього року кожна з організацій проводили в Україні свій власний автосалон. Так, асоціація "Укравтопром" і компанія "Автоекспо" кожну весну організовує Київський міжнародний автосалон "SIA".

У свою чергу, з 2006 року по 2008 роки свою автовиставку в Україні проводила і Всеукраїнська асоціація автомобільних імпортерів і дилерів - - "ВААІД Kyiv Automotive Show". Однак через кризу, в 2009-2010 роках автошоу не проводилося.

Виправданість проведення в Україні, фактично в один часовий відрізок, двох автовиставок такого масштабу викликала дискусії як серед імпортерів, так і серед виробників. Експерти обговорювали можливі конфігурації об'єднання двох найбільших українських автовиставок, які фактично дублювали один одного.

12.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250