Яценюк порушив правила дорожнього руху і змусив даішників скласти протокол

Вчора, 11 квітня, народний депутат України Арсеній Яценюк сплатив штраф за порушення правил дорожнього руху на суму 425 гривень.

Як повідомила прес-секретар депутата Іванна Коберник, подія трапилася 10 квітня, близько 19:20 на Оболoні.

"Неприємно, але я був неправий - не дочекавшись зеленого, повернув до супермаркету", - описує своє порушення в обліковому записі на Facebook Яценюк.

За словами депутата, побачивши його за кермом, даішники сказали, що не будуть складати протокол, мотивуючи це порушенням закону про статус народного депутата і Конституції.

"Довелося нагадати, що я їм посвідчення депутата не показував, а на громадянина Яценюка вони зобов'язані скласти протокол. Сержант комусь телефонував, старшина нервово курив, але протокол написали", - додає Яценюк.

Нагадаємо, у п'ятницю 18 березня, міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов нагородив знаком За відзнаку в службі 2-го ступеня інспектора управління Державної автомобільної інспекції в Луганській області Олексія Косякова, зупинившого за перевищення швидкості автомобіль депутата Верховної Ради, члена фракції Партії регіонів Володимира Ландика.

12.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250