У столиці під авто підкладають бомби

Після випадку мінування автомобіля Hyundai 14 лютого в Києві знову спробували підкласти вибуховий пристрій під машину.

Тоді виявилося, що пакет ніякої небезпеки для оточуючих не становить. А цього разу все могло бути набагато сумніше. На вулиці Васильківській біля двох машин у поруч стоящому контейнері для сміття знайшли три саморобних радіокерованих запальних пристрої. «Вони були в двох п'ятилітрових пластикових відрах. Попередньо, там знаходилася сріблянка. Така ж речовина була і в контейнері для сміття», - розповідає один зі слідчих Голосіївського райуправління міліції.

Два відра стояли між двома машинами: Subaru Forester і Nissan Patrol. До відра була приєднана трубочка, яка вела до мобільного телефону. За задумом, на нього повинен був відбутися дзвінок, після чого запальний пристрій спрацював би. «Відра повинні були спалахнути, як бенгальський вогонь. Таким дивним чином, видно, хотіли влаштувати підпал. Але зловмисники щось не розрахували. На телефоні було 4 пропущених виклики », - розповідає слідчий.

Вранці охоронець однієї із страхових компаній побачив два відра і викликав міліцію, яка перекрила частину вулиці і знищила запальний пристрій. За підозрою у скоєнні цього злочину працівники міліції вже затримали жителя міста Біла Церква.

12.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250