Проїзд у київських маршрутках хочуть підняти до 4,5 гривень

Ціни за проїзд у маршрутках у Києві можуть збільшитися майже вдвічі.

Про це заявляють перевізники, вказуючи на те, що можуть почати страйкувати, якщо мерія не погодиться на підвищення тарифів.

Маршрутники мають намір встановити мінімальний тариф у 4,5 гривні. Про це заявив президент Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників Віталій Рева.

За його словами, перевізники вже звернулися до уряду з проханням або надати їм пільги, або дозволити підвищення цін. Відповіді поки що немає. За словами Реви, це може призвести до того, що транспорт найближчим часом просто не вийде на маршрути.

До подібних заходів власники маршруток вже вдавалися в 2008 році. У цьому році можливість підняття тарифів на 25-50 копійок у зв'язку з подорожчанням пального, визнають навіть у мерії. Однак, як зазначив нещодавно в пресі начальник Головного управління транспорту міської адміністрації Євген Водовазов, йдеться швидше про одиничні випадки.

Не говорять про підвищення і в міській асоціації перевізників-роботодавців Столиця. Її начальник Валерій Липецький сказав: "Ми і перевізники такої інформації не надавали". Втім, він не став і негативно відповідати на питання, чи є проблема підвищення тарифів актуальною.

12.04.2011



рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250