Гриценко пропонує чиновникам скинутися на дві Таврії для Януковича і його дружини

Голова партії Громадянська позиція Анатолій Гриценко висловив серйозну заклопотаність і занепокоєння після ознайомлення з декларацією Президента України Віктора Януковича.

Як несподівано виявилося, у родині голови держави (ні у самого Януковича, ні в його дружини) немає автотранспорту, повідомляє прес-служба політика.

Народний депутат вважає таку ситуацію вкрай принизлививою і неприпустимою. "За своєю значимістю вона виходить на рівень загрози національної безпеки. Якщо не вирішити цю проблему невідкладно, вона буде лише загострюватися", - заявив Гриценко.

Він стурбований тим, що буде з Януковичем після переобрання, адже в нього навіть не буде можливості вивезти всі свої персональні речі з Банкової, бо немає на чому.

"Проблему особисто Януковича ще можна відстрочити в часі, у нього є службовий автомобіль. Однак у Людмили Янукович, його дружини, зараз немає автотранспорту і вона змушена ходити по магазинах, ринках і т.д. пішки. Це створює дуже багато незручностей", - переконаний голова Громадянської позиції.

Гриценко вважає, що "багаті члени урядової команди, які задекларували багатомільйонні статки - Клюєв, Колесников, Бойко, Льовочкін, навіть Ганна Герман з годинником вартістю в десятки тисяч доларів - могли б скинутися і купити сім'ї Президента принаймні дві вітчизняні Таврії".

"Це та ситуація, де гасло Багаті поділяться з бідними потрібно реалізувати невідкладно", - вважає депутат.

Гриценко висловив надію, що в декларації глави держави за 2011 рік "це неподобство буде виправлено під патронатом Партії регіонів". Разом з тим, він упевнений, що сьогодні треба враховувати не тільки кричущі проблеми Президента і його сім'ї, а й "мислити на стратегічну перспективу".

Нагадаємо, Янукович задекларував за минулий рік майже мільйон гривень доходу, земельну ділянку в 1,7688 га, квартиру і заміський будинок. При цьому автомобілів у власності Януковича і його сім'ї офіційно немає.

12.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250