Суд Сімферополя відмовився взяти під варту Файнгольда, який збив на смерть байкерку

Залізничний районний суд Сімферополя відмовився змінити запобіжний захід з підписки про невиїзд під взяття під варту синові колишнього депутата Сімферопольської міської ради Віталію Файнгольду, який у 2008 році на автомобілі на смерть збив мотоциклістку Ганну Мішуткіну.

Про це повідомив Валерій Юрченко - адвокат батька Мишуткіної Олександра Гоппе.

"Прокурор вимагав змінити запобіжний захід, посилаючись на те, що він може сховатися від слідства, але суд відмовив", - повідомив адвокат.

Сьогодні в Сімферополі відновився судовий процес над Файнгольдом, після того як Верховний суд України на початку року ухвалив переглянути вирок винуватцю ДТП і повернув справу на новий розгляд до суду першої інстанції.

Файнгольд заявив про погіршення свого здоров'я і надав суду довідку про зміну групи інвалідності з третьої на другу загальну.

"Прокурор зажадав, і я підтримав вимогу перевірити дані про його інвалідність", - сказав адвокат потерпілого.

Батько Мишуткіної вимагає виплатити йому моральний збиток і посилити покарання для Файнгольда.

Залізничний райсуд Сімферополя вирішив викликати свідків аварії, обставини справи будуть встановлюватися в повному обсязі, наступне засідання суду призначене на кінець квітня.

Як повідомлялося, вночі 16 вересня 2008 року в районі залізничного вокзалу Сімферополя сталося зіткнення автомобіля Bentley Continental під управлінням Файнгольда з мотоциклом, за кермом якого перебувала Мішуткіна. Після удару мотоцикл відкинуло на ще один автомобіль, а Bentley зіткнувся з двома машинами. Мішуткіна отримала важкі травми і померла на місці аварії. Експерти встановили, що Bentley рухався зі швидкістю 171 кілометр на годину.

Залізничний райсуд Сімферополя в листопаді 2009 року визнав Файнгольда винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху та засудив до трьох років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортом на три роки, вирішивши при цьому звільнити його від покарання з випробувальним терміном два роки.

Апеляційний суд Криму відхилив скаргу прокуратури і Гоппе на рішення суду першої інстанції, у зв'язку з чим вони звернулися до Верховного суду.

14.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250