Догляд за оббивкою сидінь

Якщо сидіння вашого автомобіля покриті чохлами, це не означає, що вони надійно захищені від пилу і бруду. Оббивка сидінь, дверей, стелі, панелі приладів все це синтетичні матеріали. З часом вони старіють, втрачають еластичність, вицвітають. Таке старіння є природним, і з ним боротися важко. А ось боротися з брудом, масляними та іншими забрудненнями, які сприяють старінню і руйнуванню оббивки, можна.

Щоб видалити плями бруду в салоні автомобіля з пластикової або шкіряної внутрішньої обшивки, потрібна всього лише мокра ганчірка. З велюровою оббивкою доведеться повозитися довше: спочатку її необхідно пропилососити, а потім відтерти плями чистою серветкою, просоченою ацетоном.

 Якщо доморощені рецепти вам не допомогли, використовуйте продукцію автомобільної косметичної фірми, наприклад Tartle Wax. Для відтворення первісної свіжості шкіряного салону вашого авто краще всього підійде Formula 2001 Superprotectaut, яка очищає, відновлює і захищає оброблену поверхню без всяких зусиль з вашого боку. Для пластикового покриття годиться препарат Trim Clean Cockpit Shine, який поверне первинний вигляд всім пластмасовим, вініловим і гумовим деталям. А на будь-яких тканинних поверхнях навіть самі проблематичні плями не встоять перед очищувачем оббивки Renew, який не тільки видаляє бруд, а й створює захисний шар.

 Про способи їх застосування говорити навряд чи варто (вам їх пояснить продавець). Але все ж одне правило ми нагадаємо: перш ніж користуватися для чищення салону яких-небудь засобом для виведення плям, спробуйте його в малопомітному місці.

 Тканинну оббивку обробляйте пилососом і не дуже м'якою щіткою. При сильному забрудненні хімічно чистіть в сухій піні. Плями жиру і масла виводьте чистим бензином або засобом для виведення плям. Очищаючий засіб не повинен наноситися безпосередньо на тканину, тому що при цьому залишаються сліди по краях. Пляму обробляйте круговими рухами зовні всередину. Інші забруднення видаляються теплим мильним розчином. Сильні забруднення віддаляються хімчисткою.

30.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250