Посилюється контроль за обладнанням залізничних переїздів

Автобусний рух через залізницю посилюють. Мінінфраструктури внесло зміни до Інструкції з улаштування та експлуатації залізничних переїздів, які спрямовані на поліпшення контролю за залізничними переїздами.

Тепер автобусний рух буде дозволено тільки на регульованому переїзді за умови узгодження власником залізничної колії та позитивного висновку комісії. При цьому проїзди через переїзди без чергового будуть можливі лише за справної автоматики, а через переїзди на ділянках зі швидкістю руху понад 140 км/год - при наявності пристроїв, які роблять неможливим переїзд після спрацювання сигналізації.

Перелік залізничних переїздів, по яким буде можливо автобусний рух, буде надаватися організаторам перевезень, підрозділам ДАІ і Державтотрансадміністрації.

Нагадаємо, раніше, рух через залізничний переїзд дозволялося начальником залізниці або власником переїзду за умови обладнання переїзду сигналізацією й автоматичним шлагбаумом. На швидкісних ділянках залізниці було потрібно встановлення шлагбаумів, що перекривають дорогу повністю.

Перед закриттям залізничного переїзду для планового ремонту начальник підрозділу залізниці повинен буде не пізніше, ніж за 10 днів, повідомити про це місцеві органи влади, балансоутримувача автодороги, підрозділ ДАІ та основних користувачів переїзду, і узгодити з ними схему тимчасового об'їзду.

12.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250