Даішника, обматюкавшого водія в Харцизьку, можуть звільнити

ДАІ перевіряє інформацію про конфліктну ситуацію між співробітниками ДАІ Донецької області і водієм в Харцизьку.

"Сьогодні на окремих інтернет-сайтах з'явилося відео, на якому показана конфліктна ситуація між працівником ДАІ і водієм автомобіля. Інцидент стався в місті Харцизьк Донецької області", - повідомили в ДАІ.

Пізніше автор відео повідомив, що після інциденту йому стали надзвонювати з засекречених номерів. Що цікаво, на зв'язок з водієм вийшов сам інспектор - Петренко Сергій Петрович з Харцизька. Даішник став благати автомобіліста зустрітися і принести свої вибачення.

Щоб добитися побачення, інспектор запропонував водієві заправити бак його автомобіля. Це нібито адекватна розплата за його дії.

Автор запису повідомив Дорожньому контролю, що зараз на нього сильно тиснуть правоохоронці. За його словами до нього додому приїздив співробітник CВБ області за завданням Могильова і Лозового.

"Я написав усе як було. На моє запитання, що з ким буде, він відповів, що Петренко вже звільнили і передають справу в прокуратуру, постраждає начальник ДАІ Харцизька та області." - каже водій.

В автоінспекції визнали, що під час спілкування з водієм, інспектор ДАІ дозволив собі некоректну поведінку, нецензурні висловлювання на адресу останнього, крім того погрожував чоловікові фізичною розправою.

Згідно з позицією керівництва МВС та Департаменту ДАІ МВС України щодо прозорості та відкритості діяльності органів внутрішніх справ, зараз вживаються заходи щодо встановлення обставин зазначеної події.

За результатами проведення службової перевірки буде дана відповідна правова оцінка діям співробітників ДАІ та вжиті заходи реагування. Про прийняте рішення Державтоінспекція за допомогою засобів масової інформації негайно проінформує громадськість.

14.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250