Автопанелі без скрипів. Це можливо

Скрип пластикових панелей вітчизняних автомобілів вже давно нікого не дивує. Хоча всіх нервує.

Взаємне переміщення пластмасових панелей створює у вітчизняних автомобілях цілу какофонію сторонніх звуків. Звикнути до цих шумів практично неможливо, а позбавитися від них за допомогою фахівців - досить накладно, так як подібне втручання вважається у нас глибоким тюнингом.

Прагнення вітчизняного автопрому до спрощення і здешевлення виробництва серійних автомобілів призводить до того, що навколо все більше автолюбителів змушені підклеювати під обшивку поролон, самоклейку стрічку або розщедрюватися на шкіряну оббивку, а деякі навіть згодні нагвинтити в панелі купу саморізів, заради зменшення кількості звуків у салоні. Нескладно уявити, як убого виглядає салон машини після такої  "обробки".

Найприкріше для автолюбителя, те, що при усіх вищеописаних хитрощах, позбутися від шуму вдається аж ніяк не назавжди. І тут справа навіть не в тому, що поролон швидко зношується, а стрічка, що самоклеїться втрачає клейкість при найменшому забрудненні. Справа в тому, що пластикові панелі рано чи пізно доводиться знімати, а це автоматично веде за собою повторення "роботи з шумоізоляції" знову і знову.

Винахід "липучок", звичайно, серйозно полегшило життя автолюбителів, але, також, не стало панацеєю. Адже, при всій своїй високотехнологічності і високому рівні звукопоглинання - вони також страждають від забруднень, втрачають чіпкість з ходом часу, та й не завжди витримують вагу панелей.

Ситуацію що склалася вирішила американська компанія ЗМ. Та сама, яка свого часу здивувала весь світ винаходом скотча, без якого сьогодні вже неможливо уявити нашу цивілізацію. За основу розробники взяли ідею "гачків" і "петельок" все в тих же "липучках", тільки місце "гачків" і "петельок" зайняли "грибки". При скріпленні між собою пластини, на поверхні яких знаходиться безліч дрібних "виростів", за формою нагадують гриб, утворюють досить міцне з'єднання. Настільки міцне, що лідерами за кількістю закупівель нових застібок стали залізничники. Кількість же циклів "прилип-відлип" вимірюється у тисячах, що автоматично робить даний винахід гідним пильного інтересу не тільки автовласників, але й суспільства в цілому. Таким чином, застібки Dual LockТМ - винахід, який ідеально підходить для використання в якості "рятівника від небажаних скрипів".

За допомогою цього винаходу, який, до речі, можна як клеїти на "самоклейку" або клей, так і кріпити на тверду основу шурупами або саморізами, стало цілком можливим надовго (якщо не назавжди) позбудеться не тільки від неприємного скреготу в салоні вашого автомобіля, але і від клопотів з установки нової шумоізоляції після практично кожного зняття панелей. Адже ви заслужили тишу і спокій у власному авто.

19.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250