Ціна страховки не буде залежати від місця проживання

ВААІД пропонує знизити вартість страховки і зберігання авто на штрафмайданчиках, а також удосконалити процедури контролю за сплатою штрафів і установки ГБО.

ВААІД направила низку пропозицій до Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, а також Міністру внутрішніх справ, якими пропонується скасувати залежність вартості обов'язкового страхового поліса цивільної відповідальності, так званої «автоцивілки», від об'єму двигуна і місця реєстрації власника транспортного засобу. Це дозволить заощадити кошти громадян, особливо менш соціально захищених - на сьогодні вартість «автоцивілки» на автомобіл Mini (двигун 1,3 л) вартістю 40 тис. євро вдвічі менша за вартість поліса на «Волгу» (двигун 2,4 л) залишковою вартістю 800 грн.

Крім того, ВААІД пропонується заборонити ДАІ укладати угоди з комерційними структурами на зберігання ТЗ на штрафмайданчиках за цінами, які перевищують вартість зберігання автомобіля на відомчих штрафмайданчиках ДАІ. Завдяки цьому вдастся ліквідувати корупційну складову в роботі правоохоронних органів і заощадити кошти українських громадян.

Крім цього ВААІД також ініціює спрощення процедури оформлення встановлення газобалонного обладнання (ГБО) - передбачається видача картки ГБО без заміни свідоцтва про реєстрацію ТЗ. Ще одна позитивна пропозиція ВААІД - створити базу даних ДАІ для контролю за сплатою штрафів автовласниками на підставі постанов про адмінпорушення (рішенням судів), а не на базі складених протоколів, що не є підставою для обмеження дієздатності автовласників.

Маються на увазі випадки, коли водій не згоден з винесеною працівником ДАІ постановою і оскаржить його рішення в суді. Подібні справи не повинні обмежувати можливості автовласників по різним процедурам з транспортним засобом у МРЕВ ДАІ.

15.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250