Заміни масло і виграй поїздку до Франції

З 1 квітня по 31 травня 2011 р. на сервісі офіційного дилерського центру Peugeot «ВіДі Конкорд» проходить акція «Заміни масло і виграй поїздку до Франції!» *- Скориставшись послугою заміни моторного масла, кожен власник Peugeot отримує унікальний шанс виграти путівку на батьківщину свого улюбленого автомобіля.

Як часто слід міняти моторне масло в автомобілі? Відповідь на це питання залежить від багатьох факторів. У двигуні відбувається природний процес старіння масла, але крім цього його властивості погіршуються через окислення, різні забруднення. Найчастіше це протікання в картер охолоджуючої рідини, розрідження масла паливом, надмірне забруднення сажею. Їзда в запилених умовах також викликає проблеми, так як повітряні фільтри не можуть забезпечити 100% ефективний захист - пил осідає на металевих частинах двигуна і змішується з маслом. Таким чином, всі перераховані вище чинники сприяють зниженню рекомендованого виробником терміну заміни масла майже вдвічі.

Замовивши послугу заміни масла на сервісі «ВіДі Конкорд», автовласники отримують знижку в 20% на всі масляні фільтри і можливість придбати високоякісне масло Total Quartz 9000 5W40 за спеціальною акційною ціною - 69 грн за 1 літр. Масло Total, що використовується на сервісі, гарантує високу тривалість роботи найважливіших систем автомобіля і розроблено відповідно до жорстких вимог специфікацій бензинових і дизельних двигунів. І це ще не всі сюрпризи, які «ВіДі Конкорд» підготував своїм Клієнтам. Вписавши свої контактні дані в анкету в сервісному центрі і зберігши у себе відривний купон з унікальним номером, кожен Клієнт бере участь у розіграші поїздки до Франції, який відбудеться в червні 2011р. методом відкритого жеребкування анкет.

* Акція проводиться спільно з Total Україна

18.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250