Азаров придумав, як позбутися пробок в Києві

Прем'єр-міністр України Микола Азаров знайшов вкрай корисним досвід китайського мегаполісу Шанхаю у вирішенні багатьох проблем міського управління стосовно до вітчизняних міст, зокрема, до Києва. Про це він заявив після зустрічі з мером Шанхаю Хань Чженом.

Відповідаючи на питання про те, що з шанхайського досвіду вирішення транспортних проблем можу бути застосовне в Україні, М. Азаров навів як приклад розгалужену систему естакад, що оперізують весь мегаполіс. "Через весь Шанхай йдуть естакади. Вони обладнані шумозахисними смугами, з'їздами. Звичайно, це дороге задоволення, але разом з тим, вони вирішують проблему пробок. Ми могли б використовувати їх у Києві", - зазначив М. Азаров.

Дізнався Прем'єр і про плани розвитку метрополітену в Шанхаї, де вже зараз функціонують близько 450 км метро, а в планах керівництва - будувати в рік ще по 50 км ліній. "Такі грандіозні плани дозволяють думати про те, що протягом невеликої кількості років можна вирішити транспортну проблему. Ми теж активізували будівництво метро в Києві (у минулому році здали 3 станції, в цьому здамо ще одну), реанімували будівництво метро в Дніпропетровську і, враховуючи наші можливості, насамперед фінансові, будемо й далі реалізовувати програму будівництва розв'язок, боротьби з пробками ", - запевнив він.

М. Азаров також звернув увагу на те, що в Шанхаї досить багато дешевих паркінгів, розташованих у ключових місцях, які "будуються за абсолютно дешевою, економічною схемою". "Це теж тема для нас, яку ми будемо вирішувати і розвивати в місті Києві", - заявив він.

18.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250