Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Харків - міста-мільйонники вибирають ЗАЗ Forza!

17 лютого в місті Запоріжжі презентували нову цікаву модель з сучасним дизайном і ім'ям «Forza!».

Ні на секунду не сумнівався в успіху новачка Генеральний директор офіційного представника бренду ЗАЗ, компанії «АвтоЗАЗ-сервіс» Олег Кривов'яз: «Ми віримо в цю модель, і споживач у неї теж повірить. Повний електропакет, подушки безпеки, кондиціонер, ГРУ, рульова колонка з регулюванням нахилу, центральний замок - це все вже в початковій комплектації. Цей автомобіль не може не сподобатися».

За два місяці присутності на українському ринку п'ятидверний седан виправдав надії виробника і дистриб'ютора: 400 українських автолюбителів вибрали для себе автомобіль ЗАЗ Forza! Найбільший інтерес автомобіль викликав у жителів Києва та області, Донецька і Дніпропетровська області на другому місці. Харків'яни і запорожці теж займають провідні позиції з придбання автомобіля, який дарує емоції. 35% машин були куплені в кредит, колірні переваги - найрізноманітніші!

Динаміку продажів в подальшому описав заступник Генерального директора ДК «АвтоЗАЗ-сервіс» Іван Злобов: «Тепер, після виведення на ринок автомобіля в комплектації Luxury продажу тільки зростуть. А влітку ми порадуємо ще й тих автомобілістів, які віддають перевагу ЗАЗ Forza в настільки довгоочікувану кузові - хетчбек. Ласкаво просимо в салони Корпорації УкрАВТО за надійними вітчизняними автомобілями і позитивними емоціями!»

18.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250