Завтра в Києві частково обмежать рух транспорту і пішоходів

Завтра, 19 квітня, у зв'язку з прибуттям до Києва офіційних делегацій для участі в Київському саміті з безпечного та інноваційного використання атомної енергії ДАІ планує часткове обмежити рух транспорту і пішоходів.

Як повідомили у Відділі зв'язків з громадськістю Управління ДАІ Києва, відзначивши, що такі заходи необхідні для належної організації безпеки дорожнього руху.

Так, з 12:00 до 14:00 можливі обмеження в русі на автодорозі Київ - Харків (від міської межі до Харківської площі і далі по проспекту Бажана), по Столичному шосе (від проспекту Науки до Південного мосту, а також по Набережному та Наддніпрянському шосе). У цьому ж часовому проміжку можуть бути обмеження і на Європейській площі.

А з 18:00 до 19:00 водіям доведеться об'їжджати Європейську площу у зв'язку з переїздом учасників саміту з Українського дому (Хрещатик, 2) у будинок офіційних прийомів.

Такі ж обмеження можуть виникнути з 19:00 до 20:00 і під час переїзду учасників саміту з будинку офіційних прийомів (вул. Грушевського, 22) в Національну оперу України (вул. Володимирська, 50).

Начальник ДАІ Києва Анатолій Курінний зазначив, що під час проведення заходів на такому високому рівні, як правило, не можна обійтися без подібних обмежень, і просить киян з розумінням поставитися до цього.

З урахуванням викладеного, керівник столичної Державтоінспекції рекомендує водіям по можливості планувати свої поїздки таким чином, щоб не відвідувати центральну частину міста в зазначений час.

Начальник ДАІ столиці також радить водіям бути уважними і неухильно дотримуватися вимог сигналів регулювальників та тимчасових дорожніх знаків, а також не залишати транспорт з порушенням правил.

18.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250