Екс-даїшник розповів про свавілля своїх колег

Старлей Вадим Синявський, який пропрацював у відділі ДАІ Макевького міськуправління МВС з 1999 року, виступив з викривальною заявою в інтернеті.

Синявський в на чотирьох сторінках звинувачує своє начальство в приховуванні фактів ДТП і розповідає про роботу своїх колег-чайок.

Так він називає «інспекторів ДАІ, які «заробляють» гроші на дорозі для керівництва». «Наприклад, у кожного інспектора ДАІ є план - п'ять протоколів про виявлені порушення за одну зміну. Але чайки виїжджають на службу навіть без чистих бланків для заповнення. Їм плани начальник ставить у готівці», - пояснив Вадим Синявський.

Приводом для його одиночного бунту стало давнє ДТП в ніч на 1 січня 2007 року. Тоді Синявський виїхав на місце зіткнення іномарки з локомотивом на переїзді в Макіївці і нібито виявив за кермом п'яного співробітника СБУ. За словами старлея, факт аварії зам'яли стараннями начальника міськДАІ, а у нього після цього на роботі почалися проблеми. Через рік Синявського перевели працювати дільничним, а 7 квітня 2011 звільнили з органів «за порушення трудової дисципліни». Весь цей час старлей шукає правди в наших судах, і вже подав скаргу до Європейського суду з прав людини.

В управлінні СБУ в Донецькій області ДТП з участю своїх співробітників і можливий пресинг на інспектора не коментують. "Можна і на паркані що-небудь написати, ми ж не зобов'язані на все реагувати», - іронізують у прес-службі. А в прес-службі обласного управління ДАІ підтвердили, що знають про звернення Синявського, але дадуть відповідь на нього до кінця тижня.

20.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250