Британці нагадали українським водіям про необхідність переходу на літню гуму

Вносячи свій внесок у підвищення безпеки на дорогах, з 10 по 13 квітня британський шинний бренд Premiorri провів у столиці України акцію «Не забудь змінити гуму!».

Протягом трьох днів на жвавих київських перехрестях, не перешкоджаючи дорожньому руху, команда Premiorri провела близько ста швидкісних замін шин на автомобілях. Кожен з них був «перевзутий» у британські літні шини Premiorri Solazo за 38-42 сек., тобто за час, поки горіло червоне світло світлофора. Особливу увагу в учасників дорожнього руху викликали чарівні дівчата ─ учасниці акції.

Таким оригінальним чином, бренд Premiorri інформував водіїв про необхідність своєчасної зміни зимової гуми на літню. «Як відомо при середньодобовій температурі повітря вище +7 ° С зимова гума просто не працює належним чином, ─ зазначив представник Premiorri Tyres в Україні пан Майкл Стіліані. Зчеплення з дорогою погіршується, гальмівний шлях зростає. Гума «пливе», швидше зношується, і це негативно впливає на її споживчі характеристики».

Також представник британського бренду підкреслив, що в багатьох європейських країнах законодавчо закріплена необхідність використання гуми відповідно до сезону, що значно скорочує кількість ДТП. Проблема безпеки на дорогах ще більш актуальна в Україні, тому що і дороги, і розуміння автолюбителями необхідності експлуатації шин відповідно до сезону залишають бажати кращого.

20.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250