У МВС закликають під час свят не сідати за кермо в нетверезому стані

У зв'язку з наближенням Великодня, поминальних днів, а також травневих свят, Міністерство внутрішніх справ України в черговий раз закликає водіїв бути законослухняними на дорозі.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.

"У випадку здійснення правопорушень, де можна обмежитися попередженням, працівники ДАІ будуть проводити профілактичні бесіди. Але за правопорушення, які могли або призвели до аварійної ситуації, наприклад, керування автомобілем у нетверезому стані, правоохоронці будуть карати по всій строгості закону", - сказав міністр .

Також у МВС нагадують, що правопорушника за управління автомобілем в нетверезому чекає "штраф від 2550-3400 грн, або позбавлення права керування автомобілем від одного до двох років, або 40-50 годин громадських робіт, або 70 діб адміністративного арешту".

Крім того, в правоохоронному відомстві відзначили, що значна кількість ДТП, в яких гинуть люди, відбувається з вини водіїв у нетверезому стані.

"А це вже злочин і кваліфікується за Кримінальним кодексом України і передбачає позбавлення волі", - додали в міністерстві.

22.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250