Визначено порядок видачі допуску до перевезення товарів під митними печатками. Наказ N59

Державна митна служба України затвердила Порядок видачі свідоцтв про допуск дорожнього транспортних засобів (ТЗ) до перевезення товарів під митними печатками і пломбами.

Відповідний наказ N59 "Про затвердження Порядку видачі свідоцтв про допуск дорожньо - транспортних засобів до перевезення товарів під митними печатками і пломбами" вступає в силу сьогодні, 26 квітня.

Як повідомляють аналітики документ затверджений з метою визначення послідовності дій митників при видачі свідоцтва про допуск в індивідуальному порядку механічного дорожнього ТЗ, причепа або напівпричепа, призначеного для його буксирування таким транспортним засобом, власникам ТЗ, що перевозять товари під митними печатками і пломбами .

Відповідно до затвердженого Порядку, до таких перевезень можуть допускатися тільки ті ТЗ, вантажні відділення яких відповідають вимогам Додатку 2 до Конвенції МДП.

Свідоцтво про допуск видається митницею реєстрації, як правило, протягом одного робочого дня (але не пізніше трьох робочих днів) після надання повного пакета документів і подання ТЗ до огляду.

26.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250