Поляк підпалив автомобіль приятеля з-за київською студентки

Співробітники київської міліції затримали громадянина Республіки Польща, який намагався на грунті ревнощів спалити автомобіль свого земляка в ніч з 23 на 24 квітня.

Дізнавшись про те, що дівчина нібито живе разом з його приятелем, гість вирішив підпалити автомобіль Renoult, що належить супернику.

За словами співробітників міліції, 22-річний поляк приїхав в гості до Києва до своєї подруги, яка навчається в одному з вузів столиці.

Перед тим, як скоїти підпал, 22-річний іноземець зайшов в один з троєщинських супермаркетів, купив пляшку горілки і "для хоробрості" випив її, не відходячи від магазину.

Пізніше, як встановили правоохоронці, він прибув до місця стоянки автомобіля, відкрив бензобак і підніс до нього запальничку.

"У зв'язку з тим, що бак автомобіля був повним, пари бензину спалахнули миттєво, обдавши полум'ям палія", - відзначили в міліції.

Однак молодий чоловік практично не постраждав. На даний момент він затриманий, порушено кримінальну справу за статтею 194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України.

26.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250