Міліция затримала водія що стріляв

У Маріуполі міліція, нарешті, затримала озброєного водія «Тойоти Авалон», який ще в понеділок через дорожній інцидент обстріляв іншого учасника руху.

Близько 13.00 25 квітня на проспекті Перемоги дорога іномарка («Авалон» коштує близько $ 50 тис.) зачепила «Шевроле» дитячого хірурга. Під час виниклої сварки лікар отримав два поранення в руку. З якої зброї стріляли, у міліції не кажуть, поки підозрюваному не будуть пред'явлені звинувачення. За неофіційною інформацією, власник «Авалона» мав при собі рушницю та травматичний пістолет.

Щоб затримати стрілка, оголосили план "Перехоплення" і на виїздах з Маріуполя в понеділок навіть перекривали вантажними фурами трасу в бік Новоазовська. Вчора у цій справі затримано жителя одного з приморських селищ у Новоазовському районі. За попередньою версією, він не був раніше знайомий з лікарем і стріляв виключно через «раптово виниклу неприязнь». З чиєї вини відбулося фатальне зіткнення машин, в міліції також поки не говорять.

Порушено кримінальну справу за статтею 296 частина 4 - «Хуліганство, грубе порушення громадського порядку, вчинене із застосуванням вогнепальної або холодної зброї».

За подібний злочин затриманому може загрожувати тюремне ув'язнення на термін від трьох до семи років.

27.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250