"Богдан" стане основним постачальником туристичних автобусів для Євро-2012

Уряд України та корпорації "Богдан" уклали меморандум про співробітництво в галузі автотранспортного забезпечення Чемпіонату Європи з футболу Євро-2012. Документ підписаний Віце-прем'єр-міністром України, Міністром інфраструктури України Борисом Колесніковим і президентом корпорації, головою наглядової ради АТ "АК" Богдан моторс "Олегом Свинарчуком в середу, 15 грудня, в Луцьку.

Відповідно з укладеним документом, корпорація "Богдан" визначається як основний виробник і постачальник туристичних автобусів та автобусів для аеропортів.

За словами Б. Колесникова сьогодні потреба міст-учасників Євро-2012 потребує понад 400 туристичних автобусів і понад 100 автобусів для аеропортів.

"Корпорація "Богдан "буде рада поставити українцям та гостям Чемпіонату Європи з футболу хороші автобуси європейського класу. З наступного року ми беремося за виготовлення нових моделей туристичних автобусів та автобусів для аеропортів з застосуванням комплектуючих світових лідерів автобусобудування - man і viseon bus (тм neoplan). Власне ці автобуси будуть обслуговувати потреби євро-2012 ", - зазначив о. Свинарчук.

У рамках відвідання Віце-прем'єр-міністром промислових потужностей корпорації в Луцьку відбулося підписання документів про організацію виробництва туристичних автобусів "богдан-man" та аеропортових автобусів "богдан-neoplan".

Нагадаємо, раніше в уряді заявляли, що Кабмін має намір придбати техніку для забезпечення євро-2012 у трьох національних виробників: організації "Богдан", ЛАЗ і дніпропетровського "Південмашу".

Корпорація "Богдан" створена в лютому 2005 року. Фірма містить промислові потужності, що дозволяють виробляти до 9000 автобусів і тролейбусів на рік в усіх класах, 15 000 вантажівок і 120 000 - 150 000 легковиків.

15.12.2010рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250