У київських маршрутках з'являться контролери

Столичних "зайців" чекають зміни. Тепер контролери будуть ловити їх не тільки в тролейбусах, автобусах і трамваях, а й в маршрутках. Таке нововведення в самий найближчий час вирішив випробувати на своїх маршрутах «Київпастранс».

Як розповіли у «Київпастрансі», ідея виникла давно. «Ми давно це планували. Це потрібно для того, щоб ми могли у повній мірі збирати виручку, адже і тут бувають безбілетники, наприклад, в годину пік. Крім того, необхідно контролювати своїх водіїв, змушувати їх давати людям квитки (водії неофіційно говорять, що до 30% щоденної виручки кладуть в кишеню, а перевірити, скільки реально напрацював, не можна, так як керівництво рахує за кількістю проданих квитків.) . А для киян квиток буде додатковою гарантією отримання компенсації якщо щось, не дай Бог, трапиться », - розповів заступник гендиректора «Київпастрансу» Сергій Литвинов.

На підприємстві кажуть, що розширювати штат контролерів не збираються. «Обійдемося своїми силами: будемо залучати людей з маршрутів іншого транспорту. Вони будуть, як і в автобусі, заходити на зупинці і просити пасажирів показати їм квиток. Якщо його не дав водій, розбиратися будуть з ним, а якщо пасажир сам не взяв, то людині загрожує штраф у 20-кратному розмірі проїзду: 40 гривень - якщо проїзд коштує 2 грн., і 50 гривень - якщо 2,5 грн." , - говорить Литвинов.

Нагадаємо, контролери повинні будуть мати при собі посвідчення певного зразка, яке можна подивитися на kpt.kiev.ua і після оплати штрафу видати квитанцію.

Скаржитися на роботу контролерів або повідомляти про порушення киян закликають по телефону 268-30-11.

27.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250