МВС закликає водіїв до порядку!

З наближенням поминальних днів і травневих свят Міністерство внутрішніх справ України закликає водіїв бути законослухняними і не сідати за кермо в нетверезому стані.

У період пасхальних свят в Інтернеті з'явилася інформація про те, що ДАІ дозволяє водіям трохи випити й сісти за кермо. У відповідь на ці провокаційні заяви, що не мають насправді підстав, МВС озвучило офіційну позицію - їздити у нетверезому стані не можна!

Навпаки міліцейське міністерство закликає водіїв бути законослухняними і не їздити напідпитку. Таких порушників каратимуть з усією суворістю. У МВС нагадали, що за керування ТЗ у нетверезому стані водія чекає штраф від 2550 до 3400 грн, або позбавлення права керування терміном на 1-2 роки, або 40-50 годин громадських робіт або 70 діб адміністративного арешту.

Як повідомляє прес-служба МВС велика кількість ДТП, в яких гинуть люди, відбувається з вини нетверезих водіїв. А це вже злочин, який кваліфікується відповідно до Кримінального кодексу України і передбачає позбавлення волі.

У той же час позиція міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова така, що за вчинення порушень, при яких можна обмежитися попередженням, працівники ДАІ повинні проводити профілактичні бесіди.

27.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250