У Києві зловили викрадачів «Лексусів»

У Києві затримали двох викрадачів, які спеціалізувалися на дорогих авто. Вони, як розповіли у Голосіївському райуправлінні міліції, крали виключно «Лексуси» і «Тойоти Прадо».

«Звинувачувані зізналися у трьох викрадення в нашому районі і в двох - у Деснянському», - розповіла Юлія Мусташ, прес-офіцер Голосіївського райуправління міліції. 29-річний і 41-річний чоловіки діяли вночі. В інтернеті купили прилад, який на відстані може відсканувати сигналізацію.

Сидячи в засідці, коли водій закривав авто, викрадачі сканували захисний пристрій машини. Потім, коли господар заходив в під'їзд, відкривали машину.

«Заводили вони її за допомогою універсального ключа і їхали. Машини відганяли до Київської області, де спеціально знімали будинок з гаражем. Авто там стояли 2-3 дні. За цей час вони встигали поміняти номери і всі інші пізнавальні знаки», - говорить Мусташ.

Автомобілі продавали в сусідні області через посередника. Їхали вони до нього за відпрацьованою схемою: попереду, на відстані двох кілометрів, на особистому авто один з викрадачів, а ззаду - другий на краденій. Перший дивився, чи немає даішників.

Викрадачам загрожує до 13 років.

28.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250