У Сімферополі жертв «Мазди» і ДАІ ховали під завивання клаксонів

Трьох молодих чоловіків проводжали в останню путь усім селом.

Вулиця Хачурашвілі маленького села Перово в передмісті Сімферополя вся одягнена в жалобу. Сьогодні тут проводжали в останню путь загиблих під колесами «Мазди»: 23-річного Дмитра Сєдих, 36-річного Вадима Сурмай та 39-річного Юрія Корабліна.

Односельці винуватцем кошмарного ДТП вважають навіть не водія «Мазди», а даішників. За словами Ігоря Беспечука що дивом вижив, саме машина ДАІ вдарила «Мазду» так, що вона налетіла на людей.

Ближче до обіду труни відвезли до Перовського будинку культури. Поставили поруч. Пролунав оглушливий вої клаксонів - це колеги Вадима, який працював таксистом, приїхали проводити його в останню путь.

Тим часом у Луговський лікарні Сімферополя повільно йде на поправку Ігор Беспечук. Його мама Тетяна каже, у сина проблеми з легенями і ниркою, але він не втрачає бойовий дух, хоча як і раніше в шоці. Тетяна теж налаштована по-бойовому і має намір судитися з водієм «Мазди», а також іншими винуватцями ДТП, якщо такі знайдуться. Мама Паші Ільїна, який після аварії в комі, за словами Тетяни, вже віднесла заяву до міліції. Але там її не прийняли.

До розслідування резонансного ДТП підключилася прокуратура автономії - кримінальну справу за фактом ДТП забрав у своє провадження слідчих відділ наглядового відомства. Як повідомила пресссекретарь прокуратури Криму Наталія Бояркіна, справу забрали, тому що «необхідно перевірити можливі неправомірні дії співробітників Державтоінспекції».

Нагадаємо, близько третьої години ночі 25 квітня «Мазда-626», тікаючи від переслідування машини ДПС, «вилетіла» з проїжджої частини вулиці Данилова і врізалася в натовп молодих людей, які поверталися з дискотеки. Троє з них - загинули на місці, ще двоє з травмами різного ступеня важкості знаходяться в лікарні.

29.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250