Автоперевізники влаштують марш протесту під Радою

19 травня Cоюз перевізників України проведе під стінами Верховної Ради "Весняний марш протесту".

Про це йдеться у зверненні, поширеному Союзом перевізників України.

"У нинішньої влади є чіткий план - знищити нас, перевізників. Монополізація ринку автотранспортних перевезень - ось їхня мета. Якщо ми, перевізники, не виступимо єдиним фронтом і не скажемо цій владі "стоп" - нами будуть маніпулювати і далі, нам будуть диктувати умови , наші права і далі будуть обмежувати, поки повністю не викорінять наш бізнес ...", - йдеться в ньому.

На думку перевізників, Податковий кодекс, Трудовий кодекс, Пенсійна реформа, збільшення штрафів і податків, "створення Госавтонсінпекціі з необмеженими повноваженнями, корупційні конкурси на перевезення - це зброя влади, якою вона знищить людей праці".

Автори звернення висувають владі вимоги, серед яких: розробити і затвердити Держпрограму розвитку пасажирського автотранспорту, скасувати норму, що передбачає проведення рейдових перевірок, а також визначити чіткий і вичерпний перелік документів, необхідних при здійсненні того чи іншого виду перевезень пасажирів.

Перевізники також вимагають від влади "забезпечення прозорості, недопущення корупції, створення рівних умов участі у конкурсі приватних перевізників і автопідприємств, встановити відповідальність власників автостанцій за надання неякісних послуг пасажирам і перевізникам, а також за необгрунтоване підняття тарифів на свої послуги".

Союз перевізників також вважає за необхідно терміново ввести адресну допомогу пасажирам, яким законодавством України надало право на пільговий проїзд.

"До введення адресної допомоги забезпечити своєчасну і в повному обсязі компенсацію втрат автомобільному перевізнику внаслідок перевезення пільгових категорій пасажирів та регулювання тарифів", - сказано в повідомленні.

Перевізники попереджають, що акція буде безстроковою.

На першому етапі буде підготовлено та проведено Весняний марш протесту.

Пізніше планується провести акції "Осінній наступ" і "Всеукраїнський Щит Свободи".

"Ми закликаємо кожного небайдужого громадянина своєї держави долучитися до громадянської акції "Вперед". Це наш шанс врятувати долю країни і забезпечити майбутнє нашим дітям" - закликають керівників Союзу перевізників України.

29.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250