Севастопольських водіїв підсадять на платні парковки

Міська держадміністрація Севастополя буде випускати спеціальні абонементи на платну парковку.

Оплата у місті буде розраховуватися не по годинах, як це прийнято повсюдно, а на більш довгі проміжки часу. Так, абонемент на день буде коштувати 10 грн., на тиждень - 40 грн., на місяць - 60 грн., на рік - 400 грн.

До речі, на сьогодні Севастополь є єдиним містом в Україні, де немає не тільки платних парковок, але і взагалі поняття «паркування». Через це місцевий бюджет втрачає мільйонні надходження. Щоб змінити ситуацію, севастопольська влада вирішили вже цього літа ввести свої тарифи на платні стоянки.

Спецталони будуть поширюватися на автозаправках і в газетних кіосках. Інваліди та ветерани будуть обслуговуватися безкоштовно за пред'явленням відповідного посвідчення.

«Гості міста з подивом дізнаються, що у нас немає платних парковок, тому що у себе вдома звикли до них - розповідає директор КП «Дорожньо-експлуатаційне управління» Олександр Галкін. - Для організації такого виду паркування вивчався досвід всієї країни. В інших містах водій витрачає від 2 до 70 грн. на день (на місяць - від 600 до 2000 грн.)».

29.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250