У поминальні дні киян забезпечать додатковим транспортом

У поминальні дні КП «Київпастранс» запустить додаткові одиниці громадського транспорту.

Як повідомляє прес-служба КМДА, для організації роботи пасажирського транспорту міського та приміського сполучення у поминальні дні 1, 2, 3, 4, і 9 травня 2011 КП «Київпастранс» задіє додатково 254 автобуса, 46 тролейбусів, 41 трамвай, 180 маршрутних таксі.

Передбачено також необхідний резерв рухомого складу на випадок збільшення пасажиропотоку, чергування автомобілів технічної допомоги, проведено інструктивні наради з лінійними працівниками щодо забезпечення регулярного та безпечного руху, культурного обслуговування пасажирів, особливостей пасажироперевезень у поминальні дні.

У КП «Київпастранс» повідомляють, що вартість проїзду в автобусах, що працюють у поминальні дні на перевезенні пасажирів в експресному режимі до міських кладовищ, буде складати - 1,50 грн., в маршрутних таксі - 2,50 грн.

Крім того, з метою коригування роботи наземного пасажирського транспорту в залежності від пасажиропотоку в місцях масового скупчення пасажирів, передбачено чергування відповідальних осіб КП «Київпастранс».

29.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250