У Україні через білоруський кордон хлинув потік машин з російськими номерами.

Білоруські прикордонники ведуть переговори з прикордонниками Україні про необхідність збільшення кількості нарядів на кордоні з української сторони.

За словами прес-секретаря Держприкордонкомітету Республіки Білорусь Олександра Тищенка, з вечора п'ятниці на пунктах пропуску Нова Гута з білоруської сторони і Нові Яриловичі з української утворилися великі автомобільні черги.

В даний час у черзі налічується близько 80 автомобілів. Кількість бажаючих потрапити на територію України збільшилося в зв'язку з святкуванням Радуниці.

"Дуже багато автомобілів з російськими номерами. Як відомо, дана ділянка кордону - найкоротший шлях з Росії в Україну", - пояснив співробітник Держприкордонкомітету.

"Ми готові пропускати через свою територію більшу кількість громадян і робити це оперативніше, так як заздалегідь підготувалися і збільшили кількість нарядів на даній ділянці, але змушені стримувати потік на своїй території, тому що українські прикордонники не справляються", - зазначив Олександр Тищенко.

Він також пояснив, що і технічно потужність білоруського пункту пропуску більше.

В даний час в робочому порядку сторонами вирішується питання про необхідність збільшити кількість українських нарядів на кордоні для оперативного пропуску через дану ділянку білорусько-українського кордону.

Держприкордонкомітету рекомендує громадянами, які бажають потрапити в Україну, скористатися пунктами пропуску Веселівка, Комарин, Нова Рудня.

"Ці пункти пропуску практично порожні, і люди значно заощадять час, якщо скористаються ними", - підкреслив Олександр Тищенко.

03.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250