Шахрай переодягався даїшником і штрафував водіїв

Співробітники Управління Державної автомобільної інспекції в Дніпропетровській області 2 травня затримали жителя Новомосковського району Дніпропетровської області, підозрюваного в незаконному стягнення штрафів з водіїв під виглядом співробітника ДАІ.

Про це йдеться в повідомленні відділу зв'язків з громадськістю Управління Міністерства внутрішніх справ у Дніпропетровській області.

У повідомленні сказано, що співробітниками взводу дорожньо-патрульної служби із забезпечення супроводження УДАІ ГУМВС у Дніпропетровській області під час відпрацювання автодороги "Харків - Сімферополь - Алушта - Ялта" в Новомосковському районі був затриманий автомобіль Mazda під управлінням 28-річного місцевого жителя, який був одягнений у формений одяг працівника дорожньо-патрульної служби.

"Підозрюваний нібито за порушення правил дорожнього руху України зупинив автомобіль Opel з російськими номерами, яким керував 33-річний житель Російської Федерації", - сказано в повідомленні.

У повідомленні сказано, що при огляді автомобіля Mazda був виявлений прилад, який міняв автоматично, шляхом натискання відповідної кнопки в салоні, державний номер з білого на синій.

Також під решіткою радіатора на машині були встановлені спеціальні світлові прилади червоного і синього кольору.

Згідно з інформацією міліції, в салоні були знайдені жилет, жезл для зупинки транспортних засобів та правила дорожнього руху.

Вирішується питання про порушення кримінальної справи за ч. 2 ст. 353 Кримінального кодексу (самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи).

04.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250