Нафтогаз виставить бензин на аукціоні в п'ятницю

Близько 100 тис. тонн нафтопродуктів виставить на аукціон у п'ятницю, 6 травня 2011 року, "Нафтогаз України". Про це заявив в ефірі телеканалу "Інтер" Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко.

"Нафтогаз" переробив близько 100 тис. тонн нафти і 6 травня починає реалізацію цих нафтопродуктів на аукціоні, що є тим стримуючим чинником, тієї товарної інтервенцією, яка не адміністративними, а ринковими методами знижує вартість бензину", - зауважив Міністр.

Міністр відзначив, що аукціон буде проведено з метою стримування цін на пальне. "Нам вдалося стримати неконтрольований ріст цін, відсікти спекулятивну складову, і якщо порівняти нашу ситуацію з нашими сусідами, то вона у нас значно краще. Досить сказати, що у нас щотижня контролюється як ціна, так і обсяг ресурсу в країні для того, щоб не допустити дефіциту ", - підкреслив Ю. Бойко.

Він зазначив, що іншим важливим аспектом стабільності ринку пального є уникнення дефіциту нафтопродуктів. За його словами, для цього в Україниі здійснюється постійний моніторинг запасів нафтопродуктів у країні і регулярно проводиться діалог з трейдерами і виробниками пального на засіданнях Експертно-аналітичної групи з опрацювання питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів і розвитку нафтопереробної промисловості.

04.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250