Влітку вартість бензину злетить до 12 грн. за літр!

На думку прем'єр-міністра України Миколи Азарова, заборона Росії на експорт нафтопродуктів не приведе до дефіциту бензину і солярки в Україні.

За словами прем'єра у нас достатньо запасів палива. Правда, скільки буде коштувати бензин на українських заправках до кінця літа цього року, він прогнозувати не береться - занадто складна це справа.

Разом з тим вітчизняні експерти застерігають український уряд від помилок сусідньої Росії. Зокрема, на думку директора консалтингової компанії «А-95» Сергія Куюна, причиною російської бензинової кризи є надмірне адміністративне втручання в ринок нафтопродуктів. Саме це підштовхнуло учасників ринку до активного продажу палива за кордон.

У свою чергу директор аналітичного агентства «ААА» Сергій Наливко вважає, що ціни на українських автозаправках можуть змінитися. «У нас вартість бензину зростає без будь-якої причини, а тут з'явився такий чудовий привід. З огляду на сьогоднішні темпи зростання, цілком реально, що до літа ціна на А-95 подолає позначку в 12 гривень», - пояснив експерт.

04.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250