АвтоІнтернешнл МЕТРОПОЛІС дарує сімейний відпочинок в Українській Швейцарії!

АвтоІнтернешнл МЕТРОПОЛІС, офіційний дилер Suzuki в Києві та Київській області, виявляючи турботу про кожного клієнта, дарує неповторну можливість відпочити всією сім'єю в Українській Швейцарії!

"Закарпаття - екологічно чистий регіон України, який по праву можна назвати Українською Швейцарією", - сказав Петро Бондарчук, Генеральний директор АвтоІнтернешнл МЕТРОПОЛІС.

З 5 травня по 20 червня 2011 року, тільки в дилерському центрі АвтоІнтернешнл МЕТРОПОЛІС, купуючи автомобіль Suzuki, Ви автоматично стаєте учасником розіграшу путівок * в санаторний комплекс "Сонячна Поляна"!

«Санаторний комплекс "Сонячна Поляна", був обраний не випадково. Він розташований у мальовничому куточку України, Закарпатті, яке здавна славилося своєю неповторною природою і привітністю місцевих жителів.

Гордість курорту - мінеральна вода «Поляна Квасова», що завоювала безліч нагород за свої лікувальні властивості, з яких вона не поступається знаменитій грузинській «Боржомі».

Більш докладну інформацію про розіграш Ви можете отримати у спеціалістів відділу продажів по телефону 044-281-0-777 або на сайті.

* Мається на увазі розіграш двох путівок на шість днів в санаторний комплекс «Сонячна Поляна», серед покупців автомобілів Suzuki, які придбали автомобіль за адресою вул. Московська, 8-Б, з 5 травня по 20 червня 2011 року. Вартість путівки становить 1грн. з ПДВ.

05.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250