У травні ДАІ Києва посилює контроль на залізничних переїздах

Столична ДАІ проводить перевірки залізничних переїздів на предмет відповідності нормам безпеки і в той же час посилює контроль за водіями, що перетинають залізничний шлях.

«Акція» під назвою Залізничний переїзд проводиться з 4 по 30 травня.

Особливу увагу даїшники звернуть на справність зовнішнього освітлення, технічних засобів регулювання дорожнім рухом, настилу проїжджої частини. У разі виявлення недоліків відповідальним посадовим особам Укрзалізниці винесуть відповідні приписи та проконтролюють їх виконання.

У ДАІ нагадують водіям, що перетинати залізничні колії можна тільки на залізничних переїздах. Крім того, потрібно уважно стежити за сигналами чергового по переїзду, положенням шлагбаума, світлової та звукової сигналізації, дорожніми знаками і розміткою.

Згідно з чинним законодавством, за порушення правил дорожнього руху при проїзді залізничних шляхів водієві загрожує штраф від 255 до 425 гривень. Якщо ж дії порушника призвели до створення аварійної ситуації, суд може призначити більш суворе покарання: штраф від 340 до 680 гривень, або позбавлення права керування транспортним засобом від 1 до 2 років, або виконання громадських робіт на термін від 40 до 50 годин.

Нагадаємо, 1 травня на залізничному переїзді в Херсонській області поїзд зіткнувся з автомобілем, водій якого проігнорував попереджувальні сигнали. У ДТП загинула дворічна дівчинка.

05.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250