У Севастополі піроман спалив три Mercedes за вихідні

За минулі свята в у Ленінському районі Севастополя згоріло п'ять машин: три Mercedes, ВАЗ та вантажівка.

За даними МНС, перша пожежа стався 30 квітня. За словами сторожа, який викликав пожежників, невідомі кинули в автомобілі пляшки з якоюсь рідиною, після чого машини загорілися. На місце виїхало два відділення МНС. Вісім пожежних загасили вогонь менше ніж за півгодини. У двох Мерседесах знищені моторне відділення, електропроводка і фари. У вантажному Фотоні пошкоджена передня частина, згорів салон, передні двері і лобове скло. Передбачувана причина пожежі - підпал.

На наступний день, пізно ввечері загорівся ВАЗ-2101, припаркований поблизу житлового будинку по вулиці Хрустальова. Очевидці повідомили про те, що трапилося за номером 101. Через 15 хвилин пожежним вдалося вогонь ліквідувати. Під час проведення перевірки виявлені сліди розтікання легкозаймистих рідин на кузові автомобіля, що вказує на підпал.

Ще одна пожежа в автомобілі сталася вночі 3 травня. У внутрішньому дворі житлового будинку по вулиці Новоросійська загорівся Merсedes С230. Повністю згорів салон автомобіля. Передбачувана причина пожежі - підпал. Матеріальний збиток, нанесений від пожеж, встановлюється.

Провідний спеціаліст відділу пропаганди та зв'язків з громадськістю при управлінні МНС в Севастополі Наталія Гаваза повідомила, що це не окремі випадки пожеж, а серія умисних підпалів: «У нас в місті підпалюють автомобілі не перший раз, але щоб відразу п'ять за тиждень - це рекорд». Примітно, що всі пожежі були в одному районі міста - Ленінському. Там же в лютому цього року невідомий піроман підпалив два Москвича - перший на проспекті Острякова, а другий на вулиці Геловані. Зараз маніяк, мабуть, з вітчизняних марок переключився на Мерседеси.

05.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250