Чемпіонат Світу з мотокросу: У найближчі вихідні в Україні!

Траса «Суперкрос» стане ареною для змагання найвищого рангу у світі мотоспорту вже в четвертий раз поспіль, а вперше гонка вищого світового рангу відбулася в Чернівцях у 1998-му році.

Сьогодні в етапі Чемпіонаті Світу беруть 11 країн, включаючи Голландію, Німеччину, Францію, Швейцарію, Данію, Бельгію ... Сталість «прописки» української траси у Чемпіонаті Світу має своє пояснення. Гонщики люблять виклик, який вона кидає: при довжині трохи менше 2 кілометрів, траса рясніє поворотами, профільованими віражами і трамплінами, яких налічується 11!

Склад учасників у Чернівцях буде відповідним статусу гонки, включаючи став в минулому році в восьмий раз (!) Чемпіоном Світу Даніеля Вільямсона. Причому цього разу йому буде асистувати український колясочник Роман Василяка, разом з яким вони вже почали виступати на національному рівні в Голландії та Німеччині. Головним візаві для голландського аса буде Йоріс Хендріксен - бельгієць є єдиним, хто зміг у 2009-му році порушити гегемонію Вільямсона і завоювати титул Чемпіона Світу.

На український етап було подано більше 50 заявок, включаючи шість від українських екіпажів, серед яких буде і діючий Чемпіон України Артур Глущенко. Однак їм доведеться нелегко, оскільки на старт допускається тільки 30 екіпажів. Тому українцям, так само як і всім іншим, в суботу належить пройти через сито двох відбіркових перегонів по 20 хвилин кожний. Після них піде фінальна кваліфікація для невдах цих заїздів, де гонщики будуть оскаржувати останні жердину місць на старті фінальних заїздів.

В іншому формат змагання стандартний для мотокросу: це дві гонки протяжністю по пів години плюс два кола, які відбудуться в неділю. Старт першого відбудеться о 13:30 хвилин, а другий після обов'язкової перерви на відпочинок учасників о 16:00.

06.05.2011

рекламный баннер 300 на 250