У Києві нові машини будуть оформляти через Інтернет

З завтрашнього дня новий автомобіль можна зареєструвати по Інтернету. Для тих, хто знімає або ставить на облік уживане авто, все залишається, як і раніше. Вигода для автовласника в тому, що це дозволить йому заощадити час (1,5-2 години) при отриманні номерів, адже в МРЕВ вже буде його заповнена заява, яку треба заздалегідь надіслати електронною поштою туди за місцем реєстрації (прописки) господаря машини.

У заяві треба вказати дані про власника автомобіля, місце його проживання, його контактний телефон, а також технічні характеристики машини і підстави для реєстрації (митна декларація, довідка-рахунок - всі ці документи видають в автосалоні при продажі). "Скористатися цією послугою зможуть тільки фізичні особи, - кажуть у прес-службі УДАІ Києва. - Для цього потрібно заповнити бланк: вказати необхідну інформацію про себе і транспортному засобі. Після цього бланк слід надіслати на електронну адресу МРЕВ, в якому вам зручно обслуговуватись" .

У ДАІ кажуть, що заяву розглянуть швидко. Вже на наступний день водій може приїжджати в МРЕВ з оригіналами документів на новий автомобіль для подальшого його оформлення. Форма заяви вже є на офіційному сайті УДАІ Києва http://udai.kiev.ua/. Там же розміщено адреси електронної пошти всіх МРЕВ Києва і їх контактні телефони. Якщо виникнуть питання, як його заповнювати, можна передзвонити в МРЕВ та проконсультуватися.

Варто сказати, що реєстрація коштує, як і зазвичай - 38 грн. (Огляд - 11 грн., оформлення документів - 15, плата за реєстрацію - 12), номери теж - 91,5 грн.

У прес-службі ДАІ кажуть, що послугу вводять як експеримент і сподіваються, що вона буде затребувана, враховуючи, що щодня в Києві реєструють близько 50 тільки нових автомобілів, і на це зазвичай йде цілий день.

10.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250