Як уберегти автомагнітолу від злодіїв

Захистити автомобіль від злодіїв-наркоманів можна усунувши саму спокусу вкрасти - сховавши автомагнітолу під кришкою або зовсім затонувати скло.

 Дрібні злодії не користуються хитромудрими відмичками і сканерами для зчитування коду сигналізації. Їх знаряддя - цегла і арматурина. У результаті - розбите скло і пошкоджені замки дверей. Трофей здається за копійки баригам на авторинках - торгуватися в очікуванні чергової "ломки" мисливцям за музикою не з руки. Виручених грошей вистачає на дві-три дози, а через день магнітоли позбавляється ваш сусід. Замкнуте коло. Від несподіваного розорення рятує лише страховка.

 Міліція, звичайно, перевіряє авто-і радіоринки, затримує скупників магнітол, а потім відпускає їх. Довести, що людина продає крадену річ, непросто: "Купив у мужика за дешево - тепер перепродую, а де він її взяв, не моя справа!"

Найпростіше купити знімну магнітолу. Надійно, але клопітно - магнітолу завжди потрібно тягати з собою. Ховати "потіху" під сидіння або в бардачок безглуздо, так як злодіям ці схованки відомі.

 Можна, звичайно, приїхати на сервіс і попросити встановити вашу магнітолу наглухо за допомогою додаткових елементів кріплення. Швидко викрасти таку магнітолу не вийде, що знову ж таки може розлютити злодіїв, які у відповідь зірвуть злість на "торпеді".

 На знімні панелі, які раніше вважалися гарантією від викрадення, в наші дні теж надії мало. Сьогодні магнітоли крадуть і без панелей. Благо панель управління практично до будь-якої магнітолі можна відкрито купити на барахолці. Кажуть, існує навіть "система замовлень" панелей.

Можна, звичайно, купити автомагнітолу з "маскою", але є великі сумніви, що вандалів-наркоманів обдурить фірмова маска.

Між тим убезпечити свою автомагнітолу від злочинних посягань досить просто. Для цього необхідно лише встановити магнітолу в штатне місце, але не на лицьову панель, а на півтора-два сантиметри глибше, в залежності від товщини панелі управління магнітолою.

 Для повного доступу до панелі управління необхідно дещо більший, ніж звичайне, отвір. Тому, перш ніж маскувати магнітолу, потрібно виготовити "фальшпанель", і виглядати вона повинна так само, як і звичайна заглушка, - під штатне місце для магнітоли.

 Виготовити "фальшпанель" дуже просто з листової сталі товщиною 1 мм. Наклеюємо на неї заглушку, а по краях додатковий шар пластмаси, і все! Тепер, залишаючи автомобіль, не потрібно знімати "музику" - досить закрити віконце. Для того щоб утримати штатну панель облицювання в вікні, необхідно приклеїти до неї з внутрішньої сторони додаткові фіксатори. Тільки вся ваша праця може бути марною, якщо ви забули про головне - включати музику, тільки коли автомобіль вже від'їхав від місця стоянки, а вимикати заздалегідь.

 Подібним чином маскують та динаміки в салоні. Якщо задня полиця в автомобілі знімна, фірмове облицювання динаміків краще не одягати. Обтягніть вже обладнану полку додатковим шаром тканини-сіточки. Не так красиво, але якість звучання від цього не страждає.

Передні динаміки краще встановлювати в дверях. Щоб витягти їх звідти, потрібен час, а його якраз у злодіїв і немає.
До речі, від замаху на приватну власність непогано рятує тонування автомобіля спеціальною плівкою. Автозлодії намагаються обходити такі машини стороною. По-перше, не видно не тільки магнітоли, але й взагалі нічого в салоні. По-друге, невідомо, чи є хто в автомобілі. І, нарешті, розбити тоноване плівкою скло досить складно.

10.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250