Увага! Конкурс логотипу АвтоІнтернешнл МЕТРОПОЛІС!

На честь святкування річниці, стартує конкурс малюнків "НОВИЙ логотип АвтоІнтернешнл МЕТРОПОЛІС", який проходить з 07 травня по 31 серпня 2011 року.

Переможця чекає відпочинок на двох в оздоровчому комплексі "Перлина Криму" у VIP корпусі "Пушкіно", яке розташоване в мальовничому куточку Гурзуфа на Набережній в 50 м від моря, в яскравій зелені унікального південного парку-пам'ятника садово-паркової архітектури початку ХІХ століття.

Мета конкурсу - впровадити традицію, згідно з якою АвтоІнтернешнл МЕТРОПОЛІС стане невід'ємною частиною життя для шанувальників автомобілів Suzuki.

АвтоІнтернешнл МЕТРОПОЛІС - це компанія, для якої головним і єдиним пріоритетом є втілення побажань клієнта, озвучив Петро Бондарчук, Генеральний директор АвтоІнтернешнл МЕТРОПОЛІС.

У конкурсі можуть брати участь всі шанувальники компанії АвтоІнтернешнл МЕТРОПОЛІС, власники автомобілів Suzuki, а також всі шанувальники японського бренду.

7 вересня 2011 будуть названі переможці конкурсу малюнків "НОВИЙ логотип АвтоІнтернешнл МЕТРОПОЛІС", після чого інформація буде опублікована на сайті www.suzuki-metropolis.kiev.ua

 Більш детальні умови конкурсу чекайте на сайті www.suzuki-metropolis.kiev.ua, найближчим часом.

Надсилайте Ваші роботи на e-mail: marketing@kmmk.kiev.ua із зазначенням ПІБ та контактний номер телефону і вигравайте подарунки!

10.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250