Обкатка нового автомобіля

Пройшли ті часи, коли автомобілі були всеїдні й невибагливі. Будь-який бензин, будь-яке масло, будь-які допуски все їм байдуже. Вони гриміли, диміли, але рухалися.

Сучасний легковий автомобіль швидкохідний, комфортабельний, надійний, але всі ці якості забезпечуються лише за умови точного виконання всіх вимог інструкції з експлуатації, при обов'язковому дотриманні термінів технічного обслуговування, застосування бензинів, масел та різноманітних рідин, які рекомендовані заводом. На жаль, далеко не всі виконують написане в інструкції. Більше того, нерідко її свідомо порушують і цим псують автомобіль, але наслідки стають помітні після закінчення певного часу.

 Якщо ви хочете, щоб ваш автомобіль був у хорошому стані, рекомендуємо дотримуватися інструкції, як закона. Це особливо важливо, коли автомобіль «вчиться їздити», тобто перший 1000 - 2000 км.

 Згідно з інструкцією, після пуску двигуна не слід допускати великої частоти обертання колінчастого вала двигуна; не потрібно натискати на педаль акселератора до упору, намагайтеся не допускати роботи двигуна з надмірно високою частотою обертання колінчастого вала при їзді на нижчих передачах; слід уникати тривалої їзди з постійною швидкістю (як з великою, так і з малою); необхідно своєчасно переходити на нижчу передачу відповідно до умов руху, уникаючи перевантажень двигуна при низькій частоті обертання колінчастого вала; бажано уникати різких гальмувань протягом перших сотень кілометрів, щоб забезпечити хорошу приработку гальмівних накладок. Як бачите, умови не такі вже складні, однак виконання їх дозволяє автомобілю на початку експлуатації уникнути різних травм. Не менш важливою умовою для «продовження життя» автомобіля є застосування тільки рекомендованих експлуатаційних матеріалів.

11.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250