Продажі російських "Renault " в Україні стартують в червні

З травня 2011 року на заводі "Renault" в Москві починається виробництво моделей "Logan" і "Sandero" для українського ринку. Продажі, що стартують в червні 2011 року, будуть здійснюватися через офіційну дилерську мережу "Renault" в Україні.

Як повідомили в прес-службі імпортера, виробництво моделей для України на російському заводі "Renault" буде сприяти збільшенню обсягів продажів і максимальному використанню виробничих потужностей альянсу, а також потужностей компаній-постачальників комплектуючих.

У Україну будуть поставлятися бензинові версії моделей. У той же час дизельні та газові версії як і раніше будуть поставлятися з Румунії.

У компанії відзначають, що імпорт "Logan" і "Sandero" дозволить скоротити терміни поставки автомобілів. Крім того стануть доступні версії з двигуном 1,6 16v (103 к.с.) з АКП, а також в покращеній базової комплектації: передні / задні бризковики; підігрів сидінь (у залежності від рівня комплектації).

Нагадаємо, продажі "Logan" і "Sandero" почалися в Україні з 2005 і 2008 рр.. відповідно. У 2010 р. на українському ринку продано 3123 "Logan" і 838 "Sandero" румунського виробництва.

Україна стане третьою країною в рамках регіону Євразія, куди експортуються автомобілі "Renault" російського виробництва. У січні 2010 року розпочався експорт "Renault" в Казахстан, а з жовтня 2010 року - до Білорусі.

11.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250