5 корисних покупок для дачника-автомобіліста

Тепер ми напевно знаємо, що і в нас літо буває спекотним. Далеко не у всіх в машині є навіть невеликий охолоджуваний бардачок, але всім, хто їде далеко в спеку, хотілося б мати великий запас прохолодних напоїв. Щоб не атакувати продавців придорожніх кав'ярень питаннями на кшталт "А у вас водичка в холодильнику холодненька?" (Звичайно немає - тільки-тільки поставили!), Можна обзавестися власним холодильником.

Роутер

 Для тих, хто життя не мислить без інтернету, Wi-Fi на дачі - як гірський струмок у спекотний полудень. Роутери (ще їх називають маршрутизаторами) - пристосування, які дозволяють зі звичайною сімки від мобільного розгорнути цілу мережу, щоб підключити до світової павутини відразу кілька смартфонів, ноутбуків або планшетників без будь-яких проводів. Зробити це можна, до речі, і прямо в машині, тоді дорога всім пасажирам не здасться нудною. Штуковина з пару сигаретних пачок розміром місця багато не займе.

Інвертор

 Ми обростаємо різними електронними та електричними пристроями. Все це господарство потрібно живити струмом або заряджати. А автомобіль, між іншим, він як мобільна міні-електростанція: заливаєш паливо в бак - на виході електрику отримуєш. А якщо мало стандартних 12 вольт з гнізда прикурювача, наприклад, ноутбук потрібно підзарядити? Тоді можна купити інвертор. Він перетворює напругу бортової мережі в 220 вольт - як у домашньої розетки. І якщо у вас на дачі електрику подають з перебоями або зовсім поки не провели - ось готове рішення. До речі, найбільш просунуті зразки можуть видавати струм до 2 кіловат потужністю - хоч пральну машинку до такого підключай!

Бокс

 Ну і тепер постає питання про те, куди все це складати. У вас всього-на-всього міський легковик? Не біда. Багажник на дах і бокс подвоїть або навіть потроїть об'єм багажу, який можна відвезти за раз.
Бокси бувають від метра з невеликим в довжину до 2,3 метра, при цьому вони легкі, міцні і закриваються на замок.

Велобагажнік

 Не все шашликами об'їдатися - влітку хочеться зайнятися-таки фігурою. Але вмістити в машину, де вже "влаштувалися" мангал, відерце з м'ясом і набір кемпінгових меблів велосипед (тим більше - два) вже точно не вийде, навіть якщо розібрати двоколісний апарат по запчастинах. Але вихід є - спеціальний велобагажнік. У офіційного дилера він буде дорогим, але точно підігнаним до конкретної моделі і надійним. Бажаючі заощадити можуть купити універсальний - вибір зараз багатий. Є ті, що монтуються на багажник на даху. Хм, але у нас же там встановлений бокс! Не біда, тобто кріплення на задню дверку і навіть на фаркоп. Пару великов для дорослих туди вміститься запросто.

Велосипеди можна перевозити і в спеціальному кріпленні на задні двері.

А можна і який-небудь будматеріал там провезти - ці пристосування витримують до 50 кг ваги, вони сертифікуються і не вимагають категорії в правах для їзди з причепом.

11.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250