Київські даішники утворили "живий щит" з машин городян

Як ми повідомляли, близько години ночі 11 травня на Харківській площі розбилося відразу п'ять авто - «Субару», «Жигулі», «КІА», «Джиллі» і «Деу». Виною стало «Деу», водій якої на проспекті Бажана не зупинився на вимогу ДАІ. Почалося переслідування.

«Інспектори виставили «живий щит», але використовували не свої авто, а машини інших учасників руху!», - розповів представник громадського проекту «Дорожній контроль» Олексій Кирієнко. За його словами, ДАІ зупинила рух на світлофорі Харківської площі, створивши заслін з машин - перешкода для «Деу». «Інспектори вирішили не ризикувати службовими машинами, поставивши під удар простих людей! «Деу» врізалося в автомобілі. Постраждали дві жінки! «Магнолія» підтверджує у своєму зведенні, що рух перекрили. Але вони не написали, як і чому. ДАІ не має права таке робити!», - говорить Олексій.

У ДАІ інша версія. «Я здивований, як люди перебріхують інформацію! Ніякого живого щита ми не виставляли! Це аморально й незаконно. Водій їхав з підвищеною швидкістю, і його намагалися зупинити інспектори. Однак, не зменшуючи обертів, він під'їхав до світлофора, де стояло п'ять машин, і врізався в них, пошкодивши всі п'ять!», - сказав заступник начальника київської ДАІ Юрій Федосов.

Правда, випадки створення живого щита з автомобілів киян бували. Скажімо, нещодавно ДАІ перекрило дорогу на пр.Заболотного, коли затримували мотоцикліста. Вони зупинили рух, і втікачеві нікуди було подітися.

12.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250